top of page

Наші новини

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 8 лютого
2022 року № 1013-02-7/0/22 розміщуємо соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні» на доступних інформаційних платформах. Ресурс доступу: https://fex.net/uk/s/md15zma

Свято Останнього дзвоника 2021

Свято Останнього дзвоника 2021

День вишиванки 2021

МФО 852010

код 38212592

р/р 3155 2363 1825 66

КЗ Централізована бухгалтерія

Під час проведення навчальної практики з хімії ( учитель Шароварова Світлана Петрівна) у 7 класі учні поділилися на команди «Струмочок», «Льодовики», «Грозова хмаринка».

Виконуючи різноманітні завдання, діти узагальнювали свої знання про воду як найпоширенішу речовину на Землі. Граючи в «Перекладачів» та «Шифрувальників», учні розвивали вміння аналізувати й робити висновки про роль води в житті рослин, тварин та людей.

Робота у творчих групах дала можливість розвити в учнів комунікативну та соціальну компетентність.

А на завершення діти заспівали пісню, яка стала девізом навчальної практики «Ми бажаєм вам завжди чистого повітря і води», показавши своє дбайливе й ощадливе ставлення до водних ресурсів нашої Батьківщини.

28 травня 2019 року у 7 класі відбулося навчально-практичне заняття з української літератури та образотворчого мистецтва, темою. якого був  "Герб, його значення. Створення родинного герба".  Модераторами цього заходу були Осьмак Віра Вікторівна та Сліпченко Олена Вікторівна.

   28 травня 2019 року у 8 класі (учитель Білан Н.В.) відбулася навчальна практика з зарубіжної літератури «У театральній майстерні». Метою заходу було узагальнення знань з теми «Театральне мистецтво античності, Середньовіччя, Відродження, класицизму», удосконалення навичок виразного читання акторської майстерності здобувачів освіти, виховання естетичного смаку, любові до художньої літератури і театру. Три команди: «Маска», «Мельпомена», «Талія» виявили свої таланти у 8 конкурсах.

Як кажуть: «Театр починається з вішалки», так і ми почали з конкурсу «Ази театрала», де команди відповідали на цікаві запитання. У другому конкурсі «Гарна осанка» треба було пройти з книгою на голові так, щоб вона не впала. Завдання викликало багато позитивних емоцій. Третій конкурс «Мельпомена чи Талія?» запропонував представити життєву ситуацію як комік і як трагік. Діти творчо продемонстрували етюди на різну тематику. Дружно і весело співали у конкурсі «Пісня – моя душа». Розбирали запропоновані конфліктні ситуації та вихід з них у конкурсі «Конфлікт тільки на сцені». За допомогою міміки, жестів уміло грали у конкурсі «Імпровізація». Вікторина за прочитаними творами «Уважний читач» довела, що актор повинен багато читати, щоб мати гарну пам’ять.

І на завершення були представлена інсценізація уривків з трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта», Есхіла «Прометей закутий» та комедії Мольєра «Міщанин-шляхтич». Цей останній конкурс під назвою «Усе життя – гра» виявив справжніх акторів, які майстерно виконували свою ролі, особливо команди «Талія» і «Мельпомена».

До заходу були створені цікаві презентації, а також дуже сподобався перегляд виступу театру тіней «Fireflies». Наприкінці учасники отримали нагороди – оцінки та побажання ведучого: «Театр – це життя. Театр – це неймовірне видовище, це мрія, це казка, радість, мудра порада, це можливість творити і бути щасливим. Любіть театр!»

27.05.2019   у 5 класі Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області в рамках проведення загальношкільних навчальних предметних практик була проведена бінарна практика з історії України та інформатики «Цікаві сторінки історії України в проектній діяльності». Керівниками практики були вчителі історії та інформатики Царьонкова Жанна Сергіївна та Шликова Олена Вікторівна.

       У процесі підготовки до неї здобувачі освіти отримали завдання та мали відповідно до них зробити презентації.

     Практика вийшла цікавою, бо протягом декількох годин ми побували в Київській Русі, знайомлячись з її князями та їхніми здобутками. Ми будували разом з козаками січі, вивчаючи традиції та звичаї низовиків, гортаючи сторінки козацьких літописів. Також ми відвідали найвідоміші фортеці України та ознайомилися з музичним мистецтвом та літературою України різних часів.

      Практика виявилася корисною, бо дала дітям величезні практичні навички з інформатики та вміння шукати і компелювати історичний матеріал.

Навчальна Практика з біології у 6 класі

Тема: "Трав'янисті рослини рідного краю" Мета: ознайомитися з рослинністю рідного краю, визначити значення трав'янистих рослин.

    Щороку у другу суботу травня світ відзначає Всесвітній День мігруючих птахів.

У цьому році припадає на 11 травня.

Цього року головною темою є " Захист птахів: вирішення питання забруднення пластиком" У нашій школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на висвітлення цих проблем та шляхів їх вирішення. Здобувачі освіти зробили поробки на тему "Друге життя використаних предметів з пластику". Малювали плакат ,на якому зобразили ,що майбутнє планети, майбутнє птахів і наше майбутнє залежить лише від нас.

Тільки ми можемо захистити наш дім - планету Земля від пластикового сміття.

       "Останній дзвоник-2019" 
Чомусь сьогодні шкільний нам дзвінок
З жалем дзвенить, ніби плаче струмок.
Певно, сумує наш рідний дзвінок,
Що не покличе вже нас на урок.
Разом з дзвінком сумуємо й ми,
З вами здружились, зріднилися ми.
Якось незвично, що вже на урок
Клас випускний ваш не кличе дзвінок.

facebook_untitled.jpg

   У травні уже традиційними для нашої школі є святкові загальношкільні батьківські збори, на яких ми підводимо підсумки роботи педагогічного та учнівського колективів. Не залишилися без уваги і батькі, які беруть активну участь у житті школи та своїм особистим прикладом виховують найкращих дітей! Дякуємо всім за плідну роботу та відповідні результати!

yukuku.jpg

Вітаємо з перемогою у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»!!!

Сергєєва Миколу Вікторовича

- учителя предмету "Захист Вітчизни" Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області
14 лютого 2019 року у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося свято на честь вшанування учительської праці – фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».
Цього року конкурс проходив за такими номінаціями: «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова».
Відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» відбувся 17-18 грудня 2018 року. Конкурсанти змагались у таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум». З 11 по 14 лютого проходив ІІ етап ІІ туру, під час якого учасники провели «Урок» й розробили «Освітній проект».
Дипломом ІІ ступеню нагороджений Сергєєв Микола Вікторович, учитель фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» Генічеської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.

МИ ДІТИ ТВОЇ –УКРАЇНО!
НАШ МАЛЕНЬКИЙ ЮВІЛЕЙ!

Здобувачі освіти Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області уже протягом 10 років влітку та взимку мандрують карпатськими стежками.
За ці роки ми побували у багатьох містах: Львові, Яремче, Ворохті, Коломиї, Івано-Франківську, гуцульській столиці Верховині. Наприкінці подорожі, групи уже традиційно повертаються додому відвідуючи столицю України –Київ. Кожна мандрівка- це дружній відпочинок, гарний настрій та незабутні враження.
Дякую всім батькам, які надають можливість своїм дітям відпочити та насолодитися чарівними краєвидами нашої країни, а також директору школи –Оксані Анатоліївні Дзугань за підтримку та турботу.
А.А. Подзолкова

htmlimage-1.jpg

Ми пишаємося

нашими розумними дітьми!!! Переможцями Всеукраїнських предметних олімпіад

ВІТАЄМО!!!

ДУГАНЬ О.А., учителя російської мови і зарубіжної літератури та СУЗАНСЬКУ Д., ученицю 9 класу з перемогою (ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури

ВІТАЄМО!!!

ІГНАТЕНКО В.І., учителя географії і економіки та БЄЛІК С., ученицю 9 класу з перемогою (ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з географії

2.jpg
1.jpg
5.jpg
6.png

ВІТАЄМО!!!

КУШАКЕВИЧ В.М., учителя фізики і астрономії та МІЩЕНКО А., ученицю 10 класу з перемогою (ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з фізики

ВІТАЄМО!!!

ІСАДКОВУ Н.В., учителя української мови та літератури та СУЗАНСЬКУ Д., ученицю 9 класу з перемогою (І місце) в обласному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

ВІТАЄМО!!!

ПОДЗОЛКОВУ А.А., керівника історико-краєзнавчого гуртка «Пошук» та її вихованців з перемогою

(ІІІ місце) в обласному етапі

Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина-Україна»

Здобувачі освіти Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Генічеської районної ради Херсонської області

брали участь у проекті «Відкрита влада»!

 

    05 грудня 2018 року  здобувачі освіти міста Генічеськ брали участь у ПРОЕКТі «ВІДКРИТА ВЛАДА», метою якого було підвищення іміджу місцевого самоврядування та політичної грамотності серед молоді міста, створення підґрунтя для формування регіональної еліти, яка розуміється на потребах територіальної громади та здатна працювати для розвитку території міста.

   Захід відбувся за ініціативи Генічеської міської ради та підтримці відділу освіти Генічеської РДА.

ПРОГРАМА була дуже насичена та змістовна. Це була не тільки теоретична , але й практична взаємодія. За період роботи у проекті усі учасники  позиціонували себе як активні, перспективні, творчі, турботливі та патріотичні громадяни міста.  Звичайно, очікуваним та бажаним моментом була зустріч з міським головою Тулуповим Олександром Васильовичем, де були обговорені  хвилюючі питання сучасної молоді міста. Незабутні враження залишилися після участі у проведенні засідання сесії Генічеської міської ради (особливо для Алеко Андрія, який випробував себе у ролі міського голови!!!)

    Завершальним етапом роботи було практичне заняття: участь у розробці стратегії розвитку міста Генічеськ, написання проекту. 

   Дякуємо організаторам цього чудового проекту, які надали змогу нашій молоді проявити свої лідерські здібності, висловити свої почуття та бажання, сподіватися, що все у НАС буде гаразд!!!

    Окремо висловлюємо подяку модератору проекту- Ользі Вадимивні Осташевській, керуючій справами виконкому Генічеської міської ради, за проведення такого неймовірного!  заходу!!!

    На згадку про участь у проекті учасникам було вручено сертифікати та пам’ятні подарунки.

Пишаємося нашими талановитими дітьми!
09 листопада 2018 року відбувся районний етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна». Усі учасники продемонстрували талант декламаторів, були яскравими та зворушливими. Ми вітаємо НАШИХ переможців!
Турчину Дар'ю - Гран-Прі конкурсу!
Погребниченко Альону- ІІІ місце
Редько Ксенію - ІІІ місце
Тисліченко Анну, Ісадкову Олександру, Терещенка Кирила та Деревянко Діану !
Дякуємо дітям, батькам та вчителям!

20181107_113944.jpg

Вітаємо! Переможців!!!
ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Івахненко Дар'я -ІІІ місце
Мілосьордова Віолетта -ІІ місце
Сандовська Софія -І місце
Турчина Дар'я -ІІ місце
Белік Софія -І місце
Піжук Марія - ІІІ місце
Редько Ксенія -ІІІ місце
Пишаємося дітьми та дякуємо учителям - Ісадковій Н.В., Зінуровій Н.С. та Осьмак В.В.

bottom of page